Rodzaj Etui

Rodzaj etui do telefonów

Smartfon to nie zbyt wytrzymałe urządzenia, które czasami kosztują sporo pieniędzy. Elektronika jest bardzo czuła i wrażliwe, szczególnie na upadki, ale również na inne nieprzyjemności, jakie można napotkać podczas codziennego użytkowania. Dlatego istnieje wiele możliwości ich ochrony. (będą się różnić budową, użytymi materiałami czy wykończeniem)
 

 • Etui z klapką -  Pokrowiec z klapką idealnie ochroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami zarówno tył, jak i przód telefonu. Posiada otwór na kamerę oraz zapewnia swobodny dostęp do złączy i przycisków. Mają też one inne zalety - chociażby miejsce na kartę kredytową lub dowód osobisty. Większość etui z klapką posiada funkcję podstawki z możliwością ustawienia telefonu pod różnym kątem, co znacznie ułatwia użytkowanie urządzenia. Dostępność różnych wariantów kolorystycznych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Etui plecki - Etui chroniące tylna cześć telefonu. Może być wykonane zarówno ze sztywnego jak i elastycznego materiału. Jego zaletą jest idealne dopasowanie do urządzenia z łatwym dostępem do złączy. Ściśle przylega do przycisków i krawędzi telefonu. Plecki mogą być cienkie, mało odróżniające się od oryginalnej obudowy tabletu lub z grubymi bokami dodatkowo chroniącymi urządzenie przed wstrząsami.
 • Etui wsuwka - Etui do którego wsuwamy telefon, wyściełane miękkim materiałem wewnątrz dodatkowo chroniącym telefon przed porysowaniem, przeważnie posiada tasiemkę ułatwiającą wyciąganie telefonu i ewentualne zapięcie na magnes. Może również być zamykane na zamek błyskawiczny uniemożliwiający wysunięcie się urządzenia.
 • Etui kabura - Jest etui uniwersalnym, charakteryzuje się trwałym wykonaniem i prostym designem. Może posiadać magnetyczne zamkniecie jak i możliwości przypięcia do paska. Wadą jest aby wykonać jakość czynność (sprawdzenie poczty, rozmowa telefoniczna) musimy telefon wyjąć z pokrowca.
 • Etui-ramka tzw bumper skutecznie zabezpieczy obramowanie twojego urządzenia. Jest to rodzaj etui, w formie ramki ochraniającej boki. Zaletą tego rodzaju ochrony jest to że telefon zachowuje swój oryginalny kształt i design.
 • Etui - wodoodporny pokrowiec to etui pasujące do większości smartfonów (tutaj producent podaje wielkość na podstawie przekątnej wyświetlacza) które umożliwia bezpieczne używanie telefonu przy deszczowej pogodzie a nawet na basenie czy pod wodą. Bezpieczne uszczelnienie wokół urządzenia zapewnia stosowanie certyfikatu IPX Przezroczyste okno pozwala robić zdjęcia lub filmy oraz korzystać z ekranu dotykowego.
 • Etui - obudowa ochronna to wzmocniony pokrowiec chroniący samrtfona z obu stron w trudnych warunkach atmosferycznych (przed wodą, śniegiem, kurzem) oraz skutkami upadków  i wstrząsów. Etui posiadają szereg certyfikatów i standardów ochrony.
 • Etui - obudowa 360 to etui które zostało zaprojektowane tak aby w pełni zabezpieczyć telefon i jednocześnie zachować jego smukły kształt. Etui chroni całą obudowę telefonu przed zarysowaniami i uderzeniami
 • Etui - opaska to niezbędny gadżet dla wszystkich aktywnych ludzi. W pokrowcu dodatkowo mogą zmieścić się takie akcesoria jak np. dokumenty, klucze, które będę łatwo dostępne i bezpieczne podczas treningu. Opaska idealnie dopasowuje się do ramienia czy też pasa, nie ograniczając ruchów.
 • Etui z baterią to nie tylko ochrona  przed uderzeniami i zarysowaniami a także dodatkowa moc dla telefonu. Akumulator ukryty jest dyskretnie w etui powiększając czasu rozmawiania lub słuchania muzyki przez telefon Koniec z wybieraniem między ochroną i energią.
 • Etui z klawiaturą - Jeśli dużo piszesz na smartfonie lub po prostu chcesz ułatwić sobie wprowadzanie tekstu wybierz etui z wbudowaną klawiaturą. Po prostu dołącz klawiaturę-etui do urządzenia  i zacznij pisać! Klawiatura QWERTY sprawia, że pisanie jest dużo wygodniejsze.
 • Etui na rower to typ etui z uchwytem rowerowym, które łatwo i szybko zamocujesz na kierownicy swojego dwukołowca. Posiada możliwość pełnego obrotu oraz zmiany kąta nachylenia, , co pozwoli na wygodne dopasowanie do swoich potrzeb.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl